Szakács Árpád Újságíró / Szakács Árpád, A Kormánypárti Médiaholding Megyei Lapjainak Volt Főszerkesztője Is Beszédet Mondott A Mi Hazánk Oltásellenes Tüntetésén | Media1

Szakács manapság már az Erdé portál főmunkatársa. Az Alkotmánybíróság épülete előtt tartott oltásellenes tüntetést szombaton a Mi Hazánk Mozgalom, melynek egyik fő szónoka volt Szakács Árpád, a kormánymédia korábbi főszerkesztője – írja a. Szakács Árpád 2016 és 2020 között volt a kormánypárti KESMA/ Mediaworks médiaholding nyomtatott megyei napilapjainak főszerkesztője. Nevéhez köthető a "Kinek a kulturális diktatúrája? " című, 2018-ban megjelent cikksorozat, valamint a 444 szerint 2020-ban a laphoz tartozó Magyar Nemzetben elindította az úgynevezett "szabadkőműves-vitát". Mint arról a Media1 beszámolt, 2020 februárjában vonult "hosszabb fizetés nélküli alkotói szabadságra". Ma már az Erdé főmunkatársa a portál impresszumának tanúsága szerint. A Mi Hazánk Mozgalom tüntetésén elmondott beszéde november 22-én, hétfőn került fel az Erdé portálra, teljes egészében – a szöveges változat mellé videót is publikáltak. Ebből kiderül: Szakács különböző, oltásszkeptikus gondolatokat osztott meg közönségével.

Szakács Árpád: Semmilyen alapja nincs ennek a színlelt lázadásnak - Hír TV

A terv majdnem sikerült, de amikor ellehetetlenítették, Toroczkai Lászlóval új pártot alapított. A Mi Hazánk Mozgalmat a semmiből kellett létrehozni, mert úgy gondolták: a balliberálisok kormányzása a nemzet gyors, míg a Fideszé a magyarság lassú halálát jelenti. Mára a párt országosan ismert szervezetté vált. A magyarság sorskérdései mellett olyan ügyet tűztek a zászlajukra, mint például a kényszeroltások és a korlátozások megszüntetése. Dúró Dóra nemcsak ezekről a kérdésekről mondja el őszintén és tabumentesen a véleményét, úgy, ahogy egy politikustól szinte sohasem lehet hallani. Azt is megtudjuk, hogyan élte meg a csalódásait, a küzdelmeket, a vívódásokat, a hatalmi villongásokat, az árulást. Olyan témák is szóba kerülnek, mint a politikai becsület, a bizalom, a szolgálat, a hit, az igazság. Szakács Árpád újságíró-publicista a kérdésein keresztül nem hagyományos politikusi portrét próbál bemutatni, hanem azt az embert láttatja, aki olyan, mint mi, és aki rendületlenül hiszi és szolgálja a saját értékrendjének igazságait.

Szakács Árpád 100 kérdése tabuk nélkül - megjelent Dúró Dóra első könyve - Magyar Jelen

Az alkotmányjogi fejlődés kiemelkedő stációi ezeknek a fogalmaknak az értelmezése, meghatározása és védelme. Hiszen ez volt az a vízválasztó, ami határvonalat húzott az elnyomó, diktatórikus rendszerek és a szabadnak hívott polgári demokráciák között. Mert az a rendszer, amelyik fél a szabad szótól, a szabad gondolattól, az nyilvánvalóan és egyértelműen bűnben fogantatott, az nyilvánvalóan és egyértelműen rejteget valami olyan szörnyűséget, ami önnön hatalmának megsemmisülésével járhat, ha kiderül az igazság. Ezért a rendszer, mint egy súlyosan visszaeső bűnöző, minden elkövet azért, hogy hatalmának sötét titkai ne derüljenek ki. Hölgyeim és Uraim! A sajtószabadságot hiába tartották a demokráciának nevezett rendszer egyik legfontosabb tartópillérének, valójában soha nem volt az! Csak úgy látszott, mintha az lenne. Persze volt még baj a többi pillérrel is, viszont ahogy a Churchill-féle nagyokosok mondták: lehet, hogy nem jó, de ennél nem találtak ki jobbat. Így aztán ezzel a toldozott-foldozott demokrácia-állapottal élt a második világháború után a Nyugat, nekünk meg – a Churchill-féléknek köszönhetően – maradt a diktatúra.

  1. Gésa tetoválás minták
  2. Eu S Adószám
  3. Szakács Árpád: Az eltörlés kultúrája szabadkőműves stratégia? - YouTube
  4. Szakács Árpád: Az értelmiségi holdudvar véleményformáló erejét ne becsüljük le - Hír TV
  5. Szakács Árpád: Mi köze Bill Gatesnek és Anthony Faucinak a koronavírushoz? - YouTube
  6. Index - Belföld - Páros lábbal szállt bele Szakács Árpád az MMA-ba, szerinte a testület tele van „vérliberókkal”
  7. "A világtalan ellenzék nem fogta fel a magyar valóságot" - Schiffer András, Szakács Árpád

Szakács Árpád: Mi köze Bill Gatesnek és Anthony Faucinak a koronavírushoz? - YouTube

"A magyar állam kulturális igazgatásának a feladata a legaberáltabb projektek finanszírozása? " "Csurka Istvánon nevelkedtem. Csoóri Sándor, Fekete Gyula könyveit is elolvastam. Munkájukat elolvasva értettem meg igazán a magyar kultúra jelentőségét" Kiemelten figyel arra, hogy ne menjen bele semmilyen vitába, tényeket ír le; hogy ki mit mondott korábban, és ennek ellenére mennyi állami támogatást kap. Ő Szakács Árpád újságíró, akinek a Kinek a kulturális diktatúrája? című cikksorozata eléggé megbolygatta a magyar kulturális közéletet. Írásaiban tételesen cáfolja azt az állítást, hogy jobboldali kulturális diktatúra lenne Magyarországon. Március 20-án a Nemzeti Fórum Kölcsey Körének vendégeSzakács Árpád volt, akivel Lezsák Sándor az Országgyűlés alelnöke, a Nemzeti Fórum elnöke beszélgetett a Polgárok Házában. "Amikor Szakács Árpádot megismertem, éreztem, tombol benne az igazságérzet. Olyan ember, aki érzi az igazságát, és az igazságot nem csak kimondja, de érvényesíteni is akarja" – kezdte a beszélgetés felvezetőjében Lezsák Sándor.

Szakács Árpád, Lovas István-sajtódíjas újságíró | Polgárok Háza

Mindig voltak, vannak, lesznek, akiket nem lehet megfélemlíteni. Akik kitartanak elveik mellett. A rendszerváltó évekre visszatekintve az Országgyűlés alelnöke kiemelte, hogy Csurka Istvánban is tombolt az igazságérzet. Nem adta fel elveit. Az őt ért támadások sem tántorították el az igazság kimondásától. Ehhez bátorság, türelem kell és önfegyelem. "Szakács Árpád írásit olvasva többen feltették magukban a kérdéseket: ki ez az ember, honnan ez a bátorság, meddig mehet el, meddig sértegethetik. Egyik barátom azt mondta, hogy Szakács Árpád az ügyeletes megmondó ember. Azt válaszoltam: tévedsz, mert évek óta ismerem Szakács Árpádot, ő a folyamatos jelen, és rendkívül nagy küzdelem lesz az élete. " Honnét érkezett Szakács Árpád, hol tanult, milyen közegben? – tette fel a kérdést Lezsák Sándor. A Kölcsey Kör vendége, Szakács Árpád 1980-ban született, a Fekete-Kőrös felső völgyéből, az 1100 lelkes Kőrőstárkányból származik. Szülőfaluja színmagyar szigetként emelkedik ki a "román tengerből". A közösség jelenleg is vívja élet-halál harcát.

  1. Lengyel tamás filmek
  2. Füvesítés előtti gyomírtás
Wed, 20 Jul 2022 20:34:06 +0000