Győr Kézilabda Élő: Kudarcot Követően Jutna Bl-Döntőbe A Győr És Az Esbjerg Is | M4 Sport

Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Handball élő eredmények szekció. Mi nem szolgálunk TV műsorral, ha szerednéd nézni ezt a meccset a TVben megtalálhatod néhány népszerű csatornán mint például: iTV, BBC, Al Jazeera Sports, Sky Sports, Gol Tv, Canal+, SportTV, Fox Soccer, Setanta, ESPN, stb. Esemény részletei: NÉV: DVSC - Győri Audi ETO KC DÁTUM: 2022. IDŐ: 16:30 UTC STADION: Hodos Imre Sportcsarnok, Debrecen, Hungary Több információ: DVSC élő eredmények, menetrend és eredmények Győri Audi ETO KC élő eredmények, menetrend és eredmények A SofaScore livescore elérhető iPhone és iPad applikációként, Android applikációként a Google Play-en és Windows Phone applikációként. Megtalálhat minket minden webboltban, különböző nyelveken, "SofaScore" név alatt. Telepítse a SofaScore applikációt és kövesse élőben DVSC Győri Audi ETO KC a mobilján!

Győr kézilabda el hotel

Löke ismét szédületesen fordult le védőjéről, újra a Győrnél az előny (20-19)! Támadhatott a Győr, hogy kettővel vezessen, Ambros Martín időt is kért, de nem sikerült megduplázni az előnyt. Élő - DVSC Kézilabda 2019. 08. 29. 2019. 09. 04. 10. 14. 18. 16. 26. 11. 02. 12. 2020. 01. 15. 22. 05. 03. 06. 24. 20. 23. Görbicz pedig az ítéletvégrehajtó, méghozzá a kíméletlen fajtából: ezt a büntetőt sem hibázza el. Újabb hetes, újabb ferencvárosi kiállítás, Schatzl a vétkes. Kovacsics lapos lövése utat talál a lábak között a győri kapuba. Snelder nagy butaságot csinált, nem engedett elvégezni egy győri szabaddobást, két perc büntetés a "jutalma". Hansen percei ezek, újra ő talál a Fradi kapujába. Snelder egyenlít némi szerencsével, egy kipattanó után. Hansen veszi vissza a vezetést a győrieknek egy szép egyéni megmozdulás után. Nem sokáig, Jovanovic ereszt el egy bombát, ami utat talál Grimsbo kapujába, emberhátrányos Fradi-gól, újra döntetlen. Görbicz ezútal nem tud hibázni a büntetővonalról, először a meccsen vezet a Győr.

győr kézilabda elo boost

Női kézilabda - Játékost cserél a Bukarest és a Győr - Infostart.hu

16 órától a holtversenyben rekordbajnok Győri Audi ETO KC ellen lép pályára az ÉRD Aréna zárt kapui mögött az ÉRD női kézilabda csapata az NB I 16. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán. A találkozót az facebook oldalán élőben közvetítjük! Az ÉRD–Győri Audi ETO KC mérkőzést az facebook oldalán élőben közvetítjük! Horváth Roland együttesébe ugyan visszatért az a Horváth Dóra, aki a következő idényben is marad az ÉRD játékosa, a vezetőedző azonban Kopecz Barbarára nem számíthat a Rába-partiak elleni találkozón. A Győri Audi ETO KC-nál Danyi Gábor ezúttal a kapus Laura Glausert és az átlövő Anne Mette Hansent sem nevezte a vendégek keretébe. Részletes beharangozónk ide kattintva olvasható! Az ÉRD kerete Győrffy, Györkös (kapusok), Paróczy, Csáki, Fekete B., Kiss-Walfisch, Szabó K., Horváth D., Mód, Király R., Kóka, Sztankovics, Landi, Kovács B., Kiss D. Zs., Abilda Edző: Horváth Roland A Győri Audi ETO kerete Leynaud, S. Solberg (kapusok), Edwige, Ogonovszky, Brattset, Görbicz, Csekő, S. Oftedal, Amorim, V. Kristiansen, Fodor Cs., Nze-Minko Edző: Danyi Gábor Egy nagyon futós mérkőzésre készülünk, amin remélem kellően intenzív védekezéssel és komoly elszántsággal meg fogjuk nehezíteni a Győr dolgát! "

DVSC Győri Audi ETO KC Élő eredmények, videó streamek és H2H eredmények

Franciaországi döntetlennel kezdett a Győr a női kézilabda BL negyeddöntőjében A két csapat nyolcadik alkalommal találkozott egymással a BL-ben, és három győri siker mellett ötödször zárult döntetlennel a meccs. A Győri Audi ETO KC 21-21-es döntetlent játszott a francia Brest Bretagne otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati első mérkőzésén. A visszavágót egy hét múlva játsszák, a négyes döntőre pedig június 4-5-én kerül sor a budapesti MVM Dome-ban. Eredmény, negyeddöntő, első mérkőzés: Brest Bretagne (francia)-Győri Audi ETO KC 21-21 (11-8) lövések/gólok: 45/21, illetve 47/21 gólok hétméteresből: 4/2, illetve 3/1 kiállítások: 6, illetve 12 perc A hazaiaktól Djurdjina Jaukovic, Amandine Lagattu, Aissatou Kouyaté és Ana Maria Gavric, a vendégek keretéből pedig Silje Solberg, Jelena Despotovic és Kari Brattset hiányzott. Egy percet sem adtak maguknak és ellenfelüknek a csapatok, hogy bemelegedjenek és játékba lendüljenek, a kezdés pillanatától nagy volt a küzdelem.

Az első kétperces kiállítás a vendégeké, Háfra Noémi rántotta le Oftedalt. Puhalák Szidónia kap remek passzt Amorimtól a balszélen, aki higgadtan emeli át Bíró Blankát. Újra egyenlő az állás. Görbicz nem rontja el a hétméterest, harmadik góját szerzi a meccsen az ETO klasszisa. Van der Heijden lő messziről bombagólt, a túloldalon viszont máris kiharcolt egy hetest a győri alakulat. Rögtön jön a győri válasz, Groot remek bejátszása után Broch szépít. Szucsánszki tört be középen és estében dobott gólt. Görbicz lopott el egy labdát, majd iramodott meg Bíró Blanka kapuja felé egy az egyben, ki is használta a ziccert. Snelder harcolt ki hétméterest, amelyet van der Heijden értékesít. Jovanovic átlövése utat talál a győri kapuba, ismét a vendégek vezetnek. Amorim harcol ki hétméterest, amelyből Görbicz egalizál. Bíró Blanka védte Groot lövését, majd indította Nadine-t, aki nem hibázott. Előnyben a Fradi. Elkedződött a mérkőzés, a tiszta zöldben játszó Győri ETO vezetheti az első támadást. Legutóbb március 31-én, a Magyar Kupa elődöntőjében találkozott a két együttes.